UMALOWANA I PACHNĄCA: Eveline, Nail Therapy Professional, 8 w 1 skoncentrowana odżywka do paznokci

wtorek, 3 stycznia 2012

Eveline, Nail Therapy Professional, 8 w 1 skoncentrowana odżywka do paznokci

Dzisiaj o odżywce która uratowała moje paznokcie. Dopóki działa na moje paznokcie nie zamierzam jej zmieniać.

CO MÓWI PRODUCENT:

Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami.

MOJA OPINIA:

Moim największym problemem związanym z pazurkami jest rozdwajanie się. Niektóre odżywki działały owszem,ale na krótko.Poza tym nie było czegoś w stylu ,,Uau,ale mam teraz super paznokietki!".Więc przeciętniaki. Tą kupiłam będąc przy okazji w Rossmanie.Przez pierwsze dwa tygodnie(producent wspomina o 10 dniach) stosowałam ją wg. instrukcji.A więc pierwsza warstwa preparatu,następnego kolejna, kolejna,kolejna:) Po czterech dniach zmywałam i nakładałam nową warstwę. Przed kuracją skróciłam wszystkie paznokcie do minimum(milimetr za opuszek,bo nie lubie takich całkowicie króciutkich).Poprawa było widoczna gołym okiem. Byłam zachwycona.Oczywiście nie były to paznokcie jak z reklamy,ale były mocne, twardsze no i nierozdwojone. Od tamtego czasu,jako że lubię malować paznokcie stosuje ją przed każdym nakładaniem koloru jako podkład oraz czasem w weekendy robie takie paznokciowe SPA i nakładam samą odżywkę(2 warstwy-sobota,niedziela) i daje im ochłonąć. Paznokcie łamią się rzadko, rozdwajanie zdarza się ,ale są to rzadkie przypadki.Ogólnie cieszę sie dośc twardymi, jednowarstwowymi ;) paznokciami.

+ działa ! Sprawdza się większość obietnic producenta(ja nie zauważyłam jedynie wygładzenia powierzchni)
+  daje ładny efekt samodzielnie (lekko błyszczące, jasne paznokcie)
+ jako podkład pod lakier sprawdza sie świetnie (bez niego 2 dni i po lakierze,a teraz 5 i jeszcze mój manicure wygląda znośnie)
+ cena (ok 10zł)
+ wydajny (przy częstym używaniu zużyłam pierwsze opakowanie w 3,5-4 miesiące)
+ ważny 12 miesięcy od otwarcia

- minusów nie zauważyłam (no może ten formaldehyd 2% w składzie- nie jestem aż taka oczytana w składach,ale wiem ,że niektórzy unikają tego składnika- rakotwórczy?)

Opinie na wizaż.pl  KLIK

Stosowałyście tą odżywkę? Działa na Was równie dobrze jak na mnie? Macie innych faworytów?

2 komentarze:

Fruwak pisze...

z eveline lubię bardzo 3w1 (osuszacz,utwardzacz i nabłyszczacz) do paznokci, ale bardzo cieszy mnie twoja recenzja, bo sama szukam czegoś na moje rozdwajające się i łamliwe paznokcie :)

cheap pisze...

ja zamierzam ją kupić :) naczytałam się że jest świetna